Canlı eğitimlerimiz başlamıştır, satın alma işleminden sonra bilet aktivasyonu otomatik tamamlanır.

Assessment and Engagement in Family Therapy Part II

Assessment and Engagement in Family Therapy Part II

Serinin ikinci bölümünde danışanla yapılan dördüncü seans yer almaktadır. Aile bireyleriyle tanışılıp, görüşülmesinin ardından danışanla baş başa gerçekleştirilen seansta danışanda gözlenen değişiklikler üzerinde durulmaktadır. Aile ilişkilerinde gözlemlenen farklılıkların yanı sıra, danışanın sorunlarla baş edebilme yetisinin ne kadar geliştiğinin görülebildiği bir seanstır. 
Danışanla teke tek yapılan görüşmenin ardından ise sadece ebeveynlerin olduğu bir dördüncü seans gerçekleştirilmiştir. Bu seansta, daha önceki seanslarda bahsi geçen aile üyelerinin bağlarının baba tarafından başka bir aileyle de bağlantısı olması kaynaklı sorunlar üzerine durulmuştur. Babanın sahip olduğu diğer aile ve birlikte yaşadığı aile ile olan iletişimindeki farklılıklar ve problemlere değinilmiştir. Bu iki aile arasındaki uzak ve yakın olmak üzere tüm bağlarda yaşanan kopuklukların ve bu kopuklukların neden olduğu sorunları çözmede ne kadar aşama kaydedildiği izlenmiştir.

Videonun İçeriği
- Aile bireylerinin yakınlaşması
- İletişimdeki bozukluklar
- Aileye katılan yeni üyelerle olan iletişim
- Ergenlik dönemindeki bir çocuğun aileyle olan ilişki düzeyi, sağlıklı kabul edilen yakınlık derecesi gibi içerikler yer almaktadır.

Uzunluk: 1:51:22

İngilizce tanıtım videosu aşağıdadır.
Tamamını izlemek için videonun altındaki "Eğitime Başla" düğmesine tıklayınız.


60 ₺ + KDV
|
McGoldrick Zapatas